Obrázek7
Obrázek24
Kreativní svět
Obrázek28
ŠKOLA
Obrázek35
Obrázek36
Obrázek39
Obrázek40
Obrázek42
Obrázek43
Obrázek44
Obrázek45
Obrázek56
Obrázek57
Obrázek58
  • VYHLEDAT
Hill's Fel. SP Mature Adult 7+Steril. Ko
Hill's Fel. SP Mature Adult 7+Steril. Ko
JAR na nádobí CITRON 900ml.
JAR na nádobí CITRON 900ml.
Firma začala svoji činnost v roce 1995 jako malý rodinný podnik, který se začal zabývat stáčením a distribucí hlubinné stolní vody.
Voda byla pojmenována ARTESIA, jméno Artesia se zrodilo odvozeně od zdroje této vysoce kvalitní vody a to z Arteských studní v jedné z nejčistších lokalit v naší republice Kárané.
Kvalitou vody a naší snahou jsme si získali srdce klientů jak rodin, tak malých i velkých firem.
Vzhledem k vysoké kvalitě vody nejenom vodu plníme, prodáváme v kamenné prodejně ale i rozvážíme.

V roce 2001 jsme rozšířili na požadavky zákazníků náš sortiment o úklidové a mycí prostředky. Pro stále se rozrůstající klientelu spokojených zákazníků, jsme v roce 2004 otevřeli velkoobchod a maloobchod s kancelářskými, školními a výtvarnými potřebami, úklidovými prostředky a obalovým materiálem.

V roce 2013 se naše řady rozrostly o dalšího člena který dostudoval reklamní grafickou školu MICHAEL a kterému tato práce učarovala natolik, že začal u nás vytvářet razítka, vizitky, letáky, e-shopy, malovat obrazy na přání a nebo jen tak :) atd.
... a tak začala naše firma s reklamní činností.

V roce 2015 jsme navázali spolupráci s firmou PACLAN,kteří jsou přední světoví výrobci pytlů na odpad,sortimentu pro vaření, úklid a relaxaci.Každým dnem se snažíme o spokojenost našich zákazníků.
O nás